Єпископ Гавриїл звершив святкову Літургію з пресвітерською хіротонією

25 березня 2024 року, у двонадесяте свято Благовіщення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці та Приснодіви Марії, Преосвященний єпископ Рівненський і Сарненський Гавриїл, керуючий Рівненсько-Волинською єпархією на запрошення настоятеля Свято-Дмитрівського храму м. Луцька Волинської обл. митр. прот. Олександра Королюка звершив святкову Божественну літургію свт. Іоана Золотоустого.

За богослужінням владиці співслужили: секретар єпархії митр. прот. Павло Краєвський з духовенством Рівненсько-Волинської та Волинської єпархій.
За відправою архіпастир підніс посилену молитву Богу за нашу Батьківщину, а також за воїнів, які боронять нашу Україну від нашестя російського агресора. Після запричасного стиха митр. прот. Павло Краєвський виголосив проповідь за темою свята.
Окрім того, архієрей звершив священничу хіротонію над студентом магістратури ВПБА дияконом Іваном Королюком. Також архіпастир помазав вірних освяченою оливою. Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.
Пресслужба РВЄ УПЦ (ПЦУ)