В м.Києві молитовно відзначили святкування 1030-річчя Хрещення Руси-України

24 липня 2018 року, з нагоди відзначення 120 років від дня народження та 25 років від дня упокоєння Першого Патріарха України Мстислава (Скрипника), а також 1030-річчя Хрещення Руси-України, Блаженніший Макарій Митрополит Київський і всієї України Предстоятель УАПЦ очолив святкову Божественну Літургію у підніжжі Кафедрального Собору святого Апостола Андрія Первозванного Української Автокефальної Православної Церкви.

Перше в Луцьку міжконфесійне свято Біблії

Цей захід відбувся в День Незалежності за почином видавничого відділу Волинської єпархії УПЦ КП «Ключі», який благословив митрополит Луцький і Волинський Михаїл, під егідою Українського біблійного товариства (УБТ).

24 серпня 2017 року

Першосвятительські відвідини парафії вмч. Димитрія Солунського у м. Луцьк

12 серпня 2017 р.Б., в день пам’яті Апп. із 70: Сили, Силуана, Крискента, Епенета, Андроніка, Мч. Іоана Воїна, Блаженніший Макарій митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УАПЦ, перебуваючи з Першосвятительським візитом на теренах Рівненсько-Волинської єпархії, відвідав релігійну громаду парафії вмч. Димитрія Солунського у м. Луцьк, з нагоди 10-літнього ювілею заснування парафії.